Elektryk Kraków Podgórze - Rzetelny Elektryk

by admin
3 lata ago
4086 Views

Co trzeba wiedzieć o elektryk Kraków podgórze?


Właściciele domów stale szukają sposobów na poprawę swojej efektywności energetycznej. Lepsza efektywność energetyczna oznacza bardziej komfortowy dom z niższymi miesięcznymi kosztami, dlatego poprawa efektywności energetycznej jest głównym priorytetem. Jednym z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie ilości energii zużywanej w domu co miesiąc jest przejście z oświetlenia filamentowego na  zarówki Led

 

Nasi elektrycy oferują szereg usług oświetleniowych i zdecydowanie zalecamy przejście na żarówki LED. Normalne żarówki nie są skuteczne – ponad 90% ich energii zamienia się w ciepło, co czyni je bardzo nieefektywnym źródłem światła.

Mimo to, wielu właścicieli domów jest przyzwyczajonych do używania żarówek z żarówek tylko dlatego, że diody LED były znacznie droższe od wielu lat. Jednak ceny oświetlenia LED spadły i są teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek.

Oto kilka wspaniałych korzyści, jakie możesz uzyskać, przechodząc na oświetlenie LED:

Dłuższe życie

Żarówki LED mają żywotność do 11 lat. Oznacza to, że jeśli nigdy nie zostaną wyłączeni , możesz oczekiwać, że przetrwają 11 lat – prawdopodobnie potrwają to znacznie dłużej. Jeśli zostawiłeś żarówkę LED w domu w Canton przez 8 godzin dziennie, możesz oczekiwać, że przetrwa to 20 lat. Będą też utrzymywać swój pierwotny poziom jasności przez całe ich życie.

Bardziej wydajny

Diody LED zużywają znacznie mniej energii niż żarówki. Standardowa żarówka zużywa około 60 watów, podczas gdy żarówki LED zużywają nie więcej niż 13. Są o 80-90% wydajniejsze niż zwykłe żarówki, a z czasem mogą zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy.

Ekologiczne

Oświetlenie LED nie zawiera żadnych toksycznych materiałów i nadaje się w 100% do recyklingu. Mogą pomóc w zmniejszeniu śladu węglowego. Jedna żarówka LED może zaoszczędzić materiał i produkcję 25 żarówek.

Więcej kontroli

Żarówki LED można ściemniać, dzięki czemu będziesz mieć większą kontrolę nad ich światłem, kolorem i dystrybucją. Dobrze zaprojektowane systemy podświetlania LED mogą uzyskać fantastyczne efekty świetlne, nie tylko dla oczu, ale także dla nastroju.

Koszt długoterminowy

Początkowy koszt żarówek LED może być większy niż w przypadku tradycyjnych żarówek, ale w dłuższej perspektywie pomogą one zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy. Najprawdopodobniej wydałbyś więcej pieniędzy na wymianę żarówek na żarowe światło niż na żarówkach LED w ciągu całego ich życia. Połączenie z oszczędnościami energetycznymi i długoterminowymi kosztami jest znacznie niższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *